پنج شنبه 2 خرداد 1398 | Thursday 23 rd of May 2019 صفحه اصلی گروه الکترونیکی کامپیوتر
فصل اول – مقدمه

 توسعه و پیشرفت روزافزون فناوری اطلاعات و ارتباطات موجب دگرگونی در بستر اموزش و پیدایش و گسترش محیط دیگری تحت عنوان محیط چهارم (مجازی) به جمع محیط‌های اموزشی قبلی-محیط اول (خانواده)، محیط دوم (مدرسه و دانشگاه) و محیط سوم (جامعه) – شده است. رفع محدودیت‌های مکانی، زمانی، فردی و افزایش دسترسی به اموزش دانشگاهی و ارتقای کمی و کیفی اموزش منجر به پیدایش شیوه جدید یادگیری گشته است که به ان "اموزش الکترونیکی" گفته می‌شود. که در این فرایند اموزش با استفاده از ابزارهای انتقال اطلاعات به صورت الکترونیکی صورت میپذیرد اموزش الکترونیکی بهره‌گیری از فناوری ارتباطات و اطلاعات با هدف ایجاد تسهیل در فرایند اموزش و رفع محدودیت‌ها و نقاط ضعف اموزش سنتی در جهت ارتقاء سطح کمی و کیفی ان است.
به اعتقاد اکثر کارشناسان و متخصصین در حوزه اموزش امکان دسترسی به مطالب و محتوای درسی در هر زمان و مکان و تکرار ان به دفعات طبق نیاز فراگیر، از مهمترین مزایای این نوع اموزش می‌باشد. وجود کلیه اطلاعات برروی اینترنت باعث می‌شود تمامی محدودیت‌های زمانی و مکانی یک اموزش سنتی حذف شود و افراد شاغل و همچنین کسانی که به هر دلیلی نمی‌توانند در زمان‌های مشخصی در مکان دانشگاهی خاصی باشند نیز بتوانند از این طریق به تحصیل ادامه دهند.
در این مستند توضیحات کامل درمورد تحلیل وپیاده سازی این وب سایت ومراحل کار داده خواهد شد.
از طرفی این مستند نشان دهنده میزان و نوع تلاش در جهت انجام پروژه محوله است .
در ادامه در فصل اول، با معرفی مختصر سیستم باعملکرد سایت اموزش مجازی اشنا می‌شوید.  فصل دوم به توضیحی از مراحل تحلیل سیستم می‌پردازد مطالعه این فصل به شما کمک می‌کند که با جزئیات و روال عملیات نیز اشنا شوید درفصل سوم به طراحی پایگاه داده که در یک نرم افزار بانک اطلاعاتی دارای نقش بسیار مهمی می باشد و طراحی مناسب  ان تاثیر بسزایی در سرعت و کارایی و مدیریت اطلاعات دارد ، پرداخته شده است .  در فصل چهارم ، گزیده‌ای از عملیات اصلی همراه با پیاده سازی ان اورده شده است  که یک دیدکلی از روش برنامه نویسی سایت به خواننده می دهد.

Compatability by:
آخرین به روز رسانی سایت: سه شنبه, 22 اسفند 1391 - 00:26