یکشنبه 17 اسفند 1399 | Sunday 7 th of March 2021 صفحه اصلی گروه الکترونیکی کامپیوتر
مقدمه

در عصری که شاهد پیشرفتهای کامپیوتر در تمام امور هستیم بیان این مطلب که هرکسی کامپیوترنداند صرف نظر از میزان تحصیلاتش بی سواد محسوب می شود خیلی دور از واقعیت نمی‌باشد. پیشرفتهای سریع  کامپیوتر در زمینه های سخت افزاری ونرم افزاری سبب ورود الکترونیک در تمام جنبه های زندگی انسان وایجاد زندگی الکترونیکی گشته است، زندگی که در ان دخالت انسان در کارهای مختلف به حداقل رسیده و در نهایت بسیاری از کارها با سرعت بالا وخطای کم بدون دخالت انسان انجام می شوند.
تغییرات گسترده ای که در حال وقوع است سازمانها وادارات را نیز تحت تاثیر قرار داده است، نامه ها را دیگر روی کاغذ نمی نویسند  بلکه انها را تایپ می کنند و برای هم ارسال می نمایند. به جای در دست گرفتن گوشی تلفن وتقاضای رفع یک مساله، با ارسال یک درخواست الکترونیکی در کمترین زمان مشکلشان بر طرف می شود.  
مبلغین مذهبی به عنوان یکی از اقشار تاثیر گذار در جامعه نیز از این  قائله مستثنی نیستند در همین راستا جهت رفع نیاز و دسترسی سریع و غیر حضوری به اطلاعات مورد نیاز خود طراحی سایت گنجینه سخن(سایت تخصصی تبلیغ)را به ما واگذار کردند.
در این مستند توضیحات کامل درمورد تحلیل وپیاده سازی این وب سایت ومراحل کار داده خواهد شد.
از طرفی این مستند نشان دهنده میزان و نوع تلاش در جهت انجام پروژه محوله است.
در ادامه در فصل اول، با معرفی مختصر سیستم باعملکرد سایت گنجینه سخن اشنا می‌شوید.  فصل دوم به توضیحی از مراحل تحلیل سیستم می‌پردازد مطالعه این فصل به شما کمک می‌کند که با جزئیات و روال عملیات نیز اشنا شوید.فصل سوم به طراحی پایگاه داده که در یک نرم افزار بانک‌اطلاعاتی دارای نقش بسیار مهمی است می پردازد.   طراحی یک بانک اطلاعاتی مناسب تاثیر بسزایی در سرعت و کارایی و مدیریت اطلاعات دارد. در فصل چهارم ، گزیده‌ای از عملیات اصلی همراه با پیاده سازی اورده شده است. در عین حال شما یک دیدکلی از روش برنامه نویسی سایت کسب خواهید کرد

Compatability by:
آخرین به روز رسانی سایت: سه شنبه, 22 اسفند 1391 - 00:26