دوشنبه 18 اسفند 1399 | Monday 8 th of March 2021 صفحه اصلی گروه الکترونیکی کامپیوتر
4-16-عضویت در سیستم کاراموزان

کاراموز

پس از اعلام نتایج ازمون ورودی دوره های جدید توسط مدیر سایت,در صورتی که  کاربر مهمان در دوره جدید  پذیرفته شده باشد از کاراموزان سازمان محسوب می شود و می تواند از سیستم کاراموزی استفاده نماید .برای عضویت در سیستم کاراموزی از طریق انتخاب کلید سیستم کاراموز در صفحه اصلی سایت به صفحه loginکاراموز وارد می شود .(شکل 4-44)


شکل(4-44) صفحه login  کاراموزان

برای عضویت در سیستم کاراموزان لینک عضویت در سیستم کاراموزی را انتخاب و در صفحه باز شده اطلاعات لازم را وارد می کند. فیلد شماره کاراموز همان شماره کارتی است که از سازمان دریافت نموده است در قسمت نام دوره دوره ای که ازمون ورودی داده وپذیرفته شده را انتخاب می کند . و پس از وارد کردن اطلاعات کلید ارسال را میزند که پس از ثبت کاراموز توسط مدیر سایت ,کاراموز اجازه ورود به صفحه شخصی خود را دارد.(شکل4-45)


شکل (4-45) فرم عضویت کاراموزان  در سیستم

مدیر سایت

بعد از ارسال فرم عضویت کاراموز   ;مدیر سایت در صفحه اصلی مدیریت با انتخاب گزینه  ثبت کاراموز ,  در جدول تنضیمات لیست تمام کاراموزان که تقاضای عضویت در سیستم کاراموزی رادارند و فرم عضویت را ارسال نمودند مشاهده می کند  با کلیک روی دکمه ثبت کاراموز  پنجره پیغام را مشاهده و در صورت تایید پیام ,کاراموز  در سیستم کاراموزی ثیت می شود  و  از بین متقاضیان عضویت حذف می گردد. مدیر سایت با کلیک دکمه  ایمیل به کاراموز  و ارسال ایمیل نام کاربری وکلمه عبور را به کاراموز  اعلام می کند.(شکل 4-46)

شکل (4-46) صفحه ثبت کاراموزان  در سیستم

Compatability by:
آخرین به روز رسانی سایت: سه شنبه, 22 اسفند 1391 - 00:26