دوشنبه 18 اسفند 1399 | Monday 8 th of March 2021 صفحه اصلی گروه الکترونیکی کامپیوتر
4- 21 – ارسال پیام کاراموز به مربی در سیستم شخصی

کاراموز

برای ارسال پیام کاراموز به مربی  ,کاراموز با کلیک کردن  گزینه ارسال پیام که در جدول پیام ها در صفحه شخصی خود است به صفحه ارسال پیام دسترسی می یابد . در قسمت گیرنده که لیست تمامی مربیان سازمان است گیرنده پیام خود را انتخاب می کند .برای ارسال پیام  از زبان جاوااسکریپت استفاده شده که کاراموز راوادار به پر کردن فیلد های ستاره دار می کند در غیر این صورت ارسال پیام انجام نمی شود .در این سیستم علاوه بر ارسال متن ,ارسال فایل ضمیمه هم انجام می شود .(شکل 4-59)


شکل(4-59) صفحه ارسال پیام توسط کاراموز

پس از ارسال پیام کاراموز به مربی ,پیام های ارسال شده در صندوق خروجی کاراموز  ثبت می شود که کاراموز با انتخاب گزینه صندوق خروجی که در جدول پیام ها در صفحه  شخصی خود است لیست تمام پیام های ارسال شده را مشاهده می کند . که علاوه بر مشاهده پیام ها قادر به حذف پیام های انتخابی می باشد.(شکل 4-60)

شکل(4-60) صندوق خروجی  کاراموز

کاراموز با کلیک روی موضوع پیام  در صندوق خروجی  به صفحه مشاهده پیام های ارسالی دسترسی می یابد .(شکل 4-61) علاوه بر این با کلیک روی ایکون فایل ضمیمه موجود در صندوق خروجی فایل های ارسال شده را مشاهده می کند.

شکل(4-62) صندوق ورودی مربی

مربی با کلیک روی لینک موضوع پیام در صندوق ورودی  به صفحه مشاهده پیامهای دریافتی دسترسی می یابد. همان طور که مشاهده میکنید علاوه بر متن پیام فرستنده,  تصویر فرستنده را مشاهده می کند.(شکل 4-63)


شکل(4-63) صفحه مشاهده پیام دریافتی

Compatability by:
آخرین به روز رسانی سایت: سه شنبه, 22 اسفند 1391 - 00:26