یکشنبه 10 اسفند 1399 | Sunday 28 th of February 2021 صفحه اصلی گروه الکترونیکی کامپیوتر
4- 22 – ارسال پیام مربی به کاراموز در سیستم شخصی

مربی :

در سیستم ارسال پیام مربیان سازمان ,  این امکان وجود دارد که مربی علاوه بر کاراموزان خود به کاراموزان دوره های دیگر و هر مربی که در سازمان تدریس می کند ارسال پیام دارد . مربیان  با کلیک گزینه ارسال پیام که در جدول پیام ها در صفحه شخصی است به صفحه ارسال پیام دسترسی می یابند که بعدازانتخاب دوره ,در قسمت گیرنده از بین کاراموزان ومربیان ان دوره گیرنده خود را انتخاب می کند .برای فیلد های موضوع وگیرنده از زبان جاوااسکریپت استفاده شده که مربی راوادار به پر کردن فیلد های ستاره دار می کند در غیر این صورت ارسال پیام انجام نمیشود.در این سیستم علاوه بر ارسال متن ,ارسال فایل ضمیمه هم انجام می شود .(شکل 4-64)

شکل(4-64) صفحه ارسال پیام توسط مربی 
 

پس از ارسال پیام مربی ,پیام های ارسال شده در صندوق خروجی مربی   ثبت می شود که مربی  با انتخاب گزینه صندوق خروجی که در جدول پیام ها در صفحه  شخصی خود است لیست تمام پیام های ارسال شده را مشاهده می کند . که علاوه بر مشاهده پیام ها قادر به حذف پیام های انتخابی می باشد.(شکل 4-65)

شکل(4-65) صندوق خروجی  مربی
 

مربی  با کلیک روی موضوع پیام  در صندوق خروجی  به صفحه مشاهده پیام های ارسالی دسترسی می یابد .(شکل 4-66) علاوه بر این با کلیک روی ایکون فایل ضمیمه موجود در صندوق خروجی فایل های ارسال شده را مشاهده می کند.


شکل(4-66) صفحه مشاهده پیام ارسال شده 

کاراموز:

پیامهای ارسال شده توسط مربی در صندوق ورودی کاراموز قرار می گیرد که کاراموز علاوه بر مشاهده لیست پیام های دریافتی قادر به حذف ویا مشاهده ان با کلیک روی لینک موضوع پیام می باشد.(شکل 4-67)

شکل(4-67) صندوق ورودی کاراموز
 

کاراموز با کلیک روی لینک موضوع پیام در صندوق ورودی  به صفحه مشاهده پیام های دریافتی دسترسی می یابد. همانطور که مشاهده می کنید علاوه بر متن پیام فرستنده,  تصویر فرستنده را مشاهده می کند.(شکل 4-68)


شکل(4-68) صفحه مشاهده پیام دریافتی  کاراموز

Compatability by:
آخرین به روز رسانی سایت: سه شنبه, 22 اسفند 1391 - 00:26