دوشنبه 12 خرداد 1399 | Monday 1 st of June 2020 صفحه اصلی گروه الکترونیکی کامپیوتر
1-2-1)SQL Server 2008

این نرم افزار مجهز به ابزار جدیدی برای مدیریت و نظارت بوده و همچنین مناسب برای بانکهای اطلاعاتی بسیار بزرگ می باشد و علاوه بر ان در نسخه جدید سرعت کار و سهولت استفاده افزایش چشم گیری یافته است.علت استفاده از این نرم افزار در پیاده سازی این پروژه به دلیل وجود قابلیت های زیر است:

1 . پشتیبانی از سخت افزارهای جدید                                                                                                                                                    

وب سایت طراحی شده باید بتواند در اکثر سیستم های خانگی و غیر خانگی با سیستم های سخت افزاری مختلف کار کند و SQL Server 2008براحتی سخت افزارهای با cpu 64بیتی را پشتیبانی می کند،پس حافظه در دسترس انها نیز افزایش می یابد.

2 . پشتیبانی چند نمونه ای :

SQL Server 2008   حداکثر می تواند تا 50 نمونه را پشتیبانی کند ،در حالی که SQL Server 2000حداکثر می توانست تا 16 نمونه را پشتیبانی کند .

3 . پشتیبانی از انواع جدید :

در  SQL Server 2008یک نوع بسیار مهم به نامXML  اضافه شده است که برای ذخیره و بازیابی داداه های XMLبکار می رود .

4 . پارتیشن بندی داده ها :

در وب سایت طراحی شده باید بتوان به سرعت به اطلاعات مختلف ثبت شده در سیستم از جمله اطلاعات اماکن،مراکز و . . . دست پیدا کرد که نرم افزار SQL Server 2008  می تواند جداول و شاخص های بزرگ را به چندین پارتیشن تبدیل کرده ودر چندین پارتیشن  مختلف قرار دهد که سریعتر بتوان به اطلاعات خاص دست پیداکرد .پارتیشن بندی می تواند بر اساس مقادیر موجود در یک یا چند فیلد در یک ردیف باشد که پارتیشن بندی افقی نام دارد .برای مثال می توان اطلاعات سال فعلی را در یک پارتیشن و سالهای قبل را در پارتیشن های جداگانه دیگری قرار داد

Compatability by:
آخرین به روز رسانی سایت: سه شنبه, 22 اسفند 1391 - 00:26