چهارشنبه 5 تیر 1398 | Wednesday 26 th of June 2019 صفحه اصلی گروه الکترونیکی کامپیوتر
نمودار های Use Case

همانطور که در نمودار زیر قابل مشاهده است سیستم دارای سه Actor مختلف می باشد که برای هریک از انها فعالیت های مهمی که در سیستم قادر به انجام ان می باشند در قالب نمودار UseCase اورده شده است :

این Actor ها عبارتند از :

1-بازدید کننده : اشخاصی که با سیستم در ارتباط می باشند می توانند عملیاتی مانند ورود به سیستم ، عضویت ، مشاهده لیست فیلم ها ، مشاهده امار فیلم ها ، ثبت نظر در مورد اخبار و ثبت نظر در مورد فیلم ها را انجام دهند.

2-کاربر عضو سایت : کاربر عضو سایت در این سیستم از بازدید کننده ارث می برد و به همین دلیل تمامی فعالیت هایی را که یک بازدید کننده در سیستم قادر به انجام است را می تواند انجام دهد. علاوه بر این قادر به انجام اموری از جمله ورود ، خروج ، ارتباط با مدیر سایت  ، ویرایش پروفایل ، ثبت فیش بانکی ، ثبت نظر درباره فیلم ، اجاره فیلم و تغییر کلمه عبورمی باشد.

3- مدیر سایت: مدیر سایت در سیستم از Actorبازدید کننده ارث می برد و به همین دلیل تمامی فعالیت هایی را که یک بازدید کننده در سیستم قادر به انجام است را می تواند انجام دهد. علاوه بر این ورود ، خروج ، ثبت فیش ، تنظیمات ، ثبت فیلم جدید ، ویرایش فیلم، ویرایش کاربر، حذف کاربر و مشاهده اطلاعات کاربر را می تواند انجام دهد

Compatability by:
آخرین به روز رسانی سایت: سه شنبه, 22 اسفند 1391 - 00:26