چهارشنبه 5 تیر 1398 | Wednesday 26 th of June 2019 صفحه اصلی گروه الکترونیکی کامپیوتر
فصل پنجم : جمع بندی و نتیجه گیری

سایتهای فروشگاهی در دنیا طرفداران زیادی دارد که به دلایل عمده ای از جمله طرفه جویی در وقت از این مجموعه استفاده می کنند و در ایران نیز مدتی است که اینگونه سایتها فعالیت خود را با سرعت هرچه تمام تر اغاز کرده اند. در زمینه فیلم و اجاره نیز سایتهایی است که فعالیتهای مخصوص در این حوزه دارند و بنابراین ایجاد این سایت با فعالیت در زمینه اجاره فیلم می تواند برای جمع کثیری از اقشار مختلف مفید باشد و بسیاری از مشکلات ایشان را در این زمینه برطرف نماید. علاوه بران با توجه به افزایش روز افزون سایتهای اینترنتی و بالا رفتن تقاضا در این زمینه و همچنین افزایش روز افزون طراحان سایت، بنابراین اشنایی با طراحی سایت می تواند در اینده در امد زا نیز باشد.

در این داکیومنت سعی شده در مورد تمام مراحل پروژه توضیحاتی داده شود. در مورد زبانهای مورد استفاده، نیز در حد اشنایی مطالبی اورده شده است. همچنین تا حد امکان از نرم افزارهای مربوطه، برای به نمایش گذاردن تحلیل ها استفاده شده است همچنین با استفاده از عکسهای مربوط به جداول پایگاه داده و اجرای صفحات پروژه به طور کامل تشریح شده است. همچنین در نگارش این داکیومنت سعی شده از تمام قوانین ذکر شده در فرمت ارائه شده توسط دانشگاه استفاده شود.

امید است که این مستند در مورد پروژه تحلیل و پیاده سازی سیستم اجاره فیلم ، نمونه ای کامل از راهنمای تحلیل و راه اندازی و استفاده از ان را داشته باشد و همچنین بتواند الگوی مناسب و قابل اقتباسی برای دیگر دوستان در زمینه پیاده سازی سایتهای گوناگون قرار گیرد

Compatability by:
آخرین به روز رسانی سایت: سه شنبه, 22 اسفند 1391 - 00:26