سه شنبه 4 تیر 1398 | Tuesday 25 th of June 2019 صفحه اصلی گروه الکترونیکی کامپیوتر
1-4-1-1-امکانات جدید در :Asp.NET 4

1.  افزایش سرعت محیطVisualStudio.Net : در ورژن جدید سرعت کار با محیط به صورت چشمگیری افزایش یافته، سرعت باز شدن پروژه، سوئیچ کردن بین Sourceو Designافزایش یافته است.

2.     بهبود Intellisenceدر #C:در نسخه پیشین هنگامی که استفاده از Intellisence تمامی ایتم ها بر اساس حروف الفبا نمایش داده می شد، در نسخه جدید پس از تایپ کردن به صورت خودکار فقط ایتم هایی که با حروف تایپ شده شما شروع می شوند نمایان می گردد.

3.  Highlightکردن کد ها: پس از مدتها بالاخره مایکروسافت نیز مانند سایر IDE های مشهور (مانند NetBeans و Eclipsو...) خاصیت پرکاربرد مذکور را اضافه کرد، این خاصیت به توسعه دهنده این امکان را میدهد تا تکرار کل تکرار های یک متد، متغیر یا... را یکجا به صورت Highlite شده مشاهده کند.

4.  Ajaxو JQuery:در نسخه جدید، کتابخانه پرطرفدار و محبوب jQuery به عضوی از خانواده اضافه شده است و در هنگام ایجاد یک پروژه جدید به صورت پیش فرض اخرین ورژن jQueryدر پروژه شما حضور خواهد داشت.

5.   RedirectPermanent: متد جدید Response.RedirectPermanentکه سریعتر از Response.Redirectاست، در برخی موارد مانند جابجا شدن صفحات شما به موتور های جستجو کمک می نماید تا صفحه جدید را به جای صفحه قبلی ذخیره نماید.

با توضیحات داده شده دلایل کافی برای انتخاب این زبان را توضیح دادیم. دلایل اصلی ما برای انتخاب ASP.NETسرعت بالا، ارتباط راحت با پایگاه داده وintelisence  بودن این زبان بوده و همچنین به دلیل اشنایی ما با این محیط و انجام پروژه هایی بوده که قبلا در این محیط انجام دادیم.

Compatability by:
آخرین به روز رسانی سایت: سه شنبه, 22 اسفند 1391 - 00:26