سه شنبه 22 آبان 1397 | Tuesday 13 th of November 2018 صفحه اصلی گروه الکترونیکی کامپیوتر
فصل هفتم- جمع بندی و نتیجه گیری

 سایتهای فروشگاهی در ایران چند سالی است که فعالیت خود را با قدرت هرچه تمام تر اغاز نموده اند ولی سایت جامعی برای رسیدن به اطلاعاتی جامع و مورد نیاز وجود ندارد. بنابر این ایجاد این سایت می تواند برای جمع کثیری ازاقشار مختلف مفید باشد و بسیاری از مشکلات ایشان را در این زمینه برطرف نماید.علاوه بران با تو جه به افزایش روز افزون سایتهای اینترنتی و  بالا رفتن تقاضا در این زمینه و همچنین افزایش روز افزون طراحان سایت، بنابر این اشنایی با طراحی سایت می تواند در اینده در امد زا نیز باشد.

در این داکیومنت سعی شده در مورد تمام مراحل پروژه توضیحاتی داده شود. در مورد زبانهای مورد استفاده،نیز در حد اشنایی مطالبی اورده شده است. همچنین تا حد امکان از نرم افزارهای مربوطه، برای به نمایش گذاردن تحلیل ها استفاده شده است همچنین با استفاده از عکسهای مربوط به جداول پایگاه داده و اجرای صفحات پروژه به طور کامل تشریح شده است.همچنین در نگارش این داکیومنت سعی شده از تمام قوانین ذکر شده در فرمت ارائه شده توسط دانشگاه استفاده شود.

امید است علاوه بر اینکه این داکیومنت توانسته باشد گویای مراحل پروژه باشد، بتوانند دیگر خواننده ها را به موضوع علاقه مند نماید. 

Compatability by:
آخرین به روز رسانی سایت: سه شنبه, 22 اسفند 1391 - 00:26