چهارشنبه 5 تیر 1398 | Wednesday 26 th of June 2019 صفحه اصلی گروه الکترونیکی کامپیوتر
جمع بندی و نتیجه گیری

 

در دنیای امروز اسناد و مدارک از چنان اهمیتی برخوردار شده اند که فرهنگ مستندسازی دیجیتال در سراسر دنیا کاملا پذیرفته شده و در اولویت سیاست های کاری تمامی سازمان ها ، شرکت ها ، نهادهای دولتی و غیر دولتی قرار گرفته است تا بتوانند در کمترین زمان ممکن و با بیشترین دقت به اهداف خود دست پیدا کنند.حجم زیاد اسناد ، مدارک و اطلاعات موجود در سازمان ها و عدم دسترسی سریع ، دقیق و به موقع به این اطلاعات باعث ایجاد مشکلات زنجیره ای زیادی شده و از طرفی نگهداری اسناد کاغذی دارای مشکلاتی چون هزینه زیاد محل نگهداری مخصوص اسناد ، از بین رفتن اسناد و ... می باشد.

 با توجه به اینکه تقریبا تمام ادارات ، سازمان ها و شرکت ها به نوعی با اسناد کار می کنند ، لذا وجود سیستم مکانیزه برای همه این مراکز ضروری و دارای کاربرد است. در مورد شرکت های مهندسی و مهندسین مشاور جهت سامان دادن به حجم عظیم اسناد فنی و نقشه ها ، استانداردها ، گزارش ها و ... مورد استفاده قرار می گیرد.گسترش عصر ارتباطات توانسته کمک بسزایی در حل این گونه مشکلات داشته باشد.اما اینکه ایا در سامانه های اتوماسیون به این امر توجه شده و تدابیری در جهت نگهداری اسناد اندیشیده شده باشد جای بحث و درنگ دارد و لازم است به این امر پیش تر پرداخته شود.

در این داکیومنت سعی شده در مورد تمام مراحل پروژه توضیحاتی داده شود. در مورد زبانهای مورد استفاده،نیز مطالبی گنجانده شده وتا حد امکان از نرم افزارهای یوام ال، برای به نمایش گذاردن تحلیل استفاده شده است. همچنین با استفاده از تصویرهای جداول پایگاه داده و اجرای صفحات به طور کامل تشریح شده است. درمورد نگارش هم طبق فرمت ارائه شده توسط دانشگاه تا حد امکان  استفاده شده است. امید است علاوه بر اینکه داکیومنت بوضوح گویای مراحل پروژه باشد، بتوانددیگر خواننده ها را به موضوع علاقه مند نماید.

 

 

Compatability by:
آخرین به روز رسانی سایت: سه شنبه, 22 اسفند 1391 - 00:26