شنبه 24 آذر 1397 | Saturday 15 th of December 2018 صفحه اصلی گروه الکترونیکی کامپیوتر
بخش دوم (معرفی سیستم های مشابه)

در سیستم های مشابه مثل سیستم دانشگاه فردوسی (سدف) این امکانات به صورت محدود برای چند درخواست خلاصه می شود.

به عنوان مثال  این سیستم جوابگوی نیاز برای مهمان شدن و امور مالی می شود در صورتی که در این سیستم سعی شده نیاز های اساسی ومتداول دانشجویان که نیاز به پر کردن فرم و پی گیری ان است را بر طرف کند مثل : فرم های مربوط به امور خوابگاه ، تسویه حساب ، مهمان شدن  ،  مرخصی تحصیلی و چند مورد دیگر .

در سیستم گلستان این مشکل بیشتر به چشم می خورد و تقریبا هیچ یک از این امکانات را پوشش نمی دهد.

در ضمن در این سیستم هر یک از فرم های درخواست که کامل و ارسال می شود برای کنترل و تائید مرحله به مرحله به مسئولین ذیربط ارسال می شود که در هر مرحله مسئول ذیربط اطلاعات مورد نیاز خود  جهت کنترل فرم را دریافت می کند و با توجه به ان ها رای نهایی خود را صادر می کند . وپس از تائید مسئول اطلاعات مورد نیاز به مسئول بعدی( در صورت وجود ) ارسال می شود  ، در غیر این صورت به دانشجو اعلام می دارد که با درخواست وی موافقت شده است .

در صورت نپذیرفته شدن درخواست دانشجو مسئول می تواند اشکالات درخواست دانشجو را در قسمت مربوطه وارد و به دانشجو ارجاع دهد و پیغام رد شدن با درخواست توسط مسئول مربوطه  با درج علت ان که توسط مسئول ارجاع داده شده است به دانشجو داد می شود دانشجو می تواند با رفع مشکلات فرم خود تقاضای بررسی مجدد توسط مسئول ذکر شده را داشته باشد.

 

Compatability by:
آخرین به روز رسانی سایت: سه شنبه, 22 اسفند 1391 - 00:26