یکشنبه 6 مهر 1399 | Sunday 27 th of September 2020 صفحه اصلی گروه الکترونیکی کامپیوتر
فصل پنجم - جمع بندی و نتیجه گیری

بدون تردید وقتی علم و فن اوری با تجربه و عمل همراه شود تأثیرات مثبت و حقیقی خود را نمایان می کند. امروزه بحث اموزش بدون کسب مهارت در حوزه های مختلف فن اوری، موضوعی بی فایده و ناقص به نظر می رسد.

مکانیزه شدن سیستم های عملیاتی ادارات، نهادها و سایر اماکن اداری، صنعتی، تجاری و ... دارای مزیت هایی است که از جمله انها حذف کاغذ در انجام کارها، سرعت و دقت بالای اجرای عملیات، امنیت و سادگی دسترسی به اطلاعات را می توان نام برد.

در دنیای امروز با گسترش شبکه های کامپیوتری نیاز به برنامه های تحت وب بیشتر از گذشته احساس می شود. در این پروژه سعی شده است با طراحی یک نرم افزار تحت وب برای به­روز رسانی مکانیزه سیستم یک شرکت گامی در این زمینه برداشته شود. برای تهیه این نرم افزار تحت وب، از ASP.Netبه زبان C#و برای دیتا بیس ان از SQLServer2005استفاده شده است.

این نرم افزار که جهت نصب روی شبکه توزیع نیروی برق منطقه 6 مشهد طراحی شده است؛ دارای قابلیتهای ثبت و گزارش گیری اطلاعات، انجام محاسبات، ارسال پیام و ... می باشد.

طراحی این نرم افزار به صورتی است که کارکنان می توانند عملیات روزانه خود را در ان ثبت کنند و مدیر گزارش کار مربوط به پرسنل شرکت را هر روز مشاهده کند. واحدهای شرکت که عبارتند از واحد مدیریت، بالانس، نوسازی، تعمیرات هوایی، تعمیرات زمینی و روشنایی معابر می­توانند عملیات مربوط به واحد خود را در نرم افزار ثبت یا ویرایش کند.

Compatability by:
آخرین به روز رسانی سایت: سه شنبه, 22 اسفند 1391 - 00:26