دوشنبه 23 تیر 1399 | Monday 13 th of July 2020 صفحه اصلی گروه الکترونیکی کامپیوتر
پیوست

اموزش نصب نرم افزار:

    ابتدا پوشه ی Hrmsکه Setupبرنامه در ان قرار دارد را باز کرده سپس Setupرا اجرا می کنیم که با اجرای ان  4.net farmworkنصب و سپس برنامه نصب می شود و ایکون برنامه روی desktopظاهر می شود.

    سپس روی ایکون برنامه کلیک راست کرده و Openfilelocationرا برای مشاهده ی محل نصب برنامه انتخاب می کنیم که در این حالت درایو cو پوشه ی Programfileاست. حال به پوشه ی Hrmsکه Setupبرنامه در ان قرار داشت برمی گردیم و این بار فایل Connect.iniرا بخاطر امنیت برنامه در درایو cو پوشه ی Programfileکپی می کنیم,سپس فایل Encriptorرا که در پوشه یHrmsقرار دارد اجرا کرده و ConnectionStringرا در ان کپی می کنیم و رشته ی Encriptشده را در فایل Connect.iniکپی می کنیم.

    حال به سراغ پایگاه داده می رویم و ان ها را به برنامه Attachمی کنیم و سپس بر روی ایکون برنامه ی ظاهر شده روی desktopکلیک کرده و در صفحه ی loginبا نام کاربری 1 و رمز ورود 123 وارد برنامه می شویم.

اموزش چگونگی کار با نرم افزار

    برای استفاده از نرم افزار در صورتیکه مشغول به کار در سازمان و متقاضی شرکت در یکی از ازمون های استخدامی برای پست یا شغل دیگری در سازمان هستید با وارد کردن نام کاربری و رمز ورود خود وارد سیستم شوید سپس از لینک های موجود در صفحه ی اصلی وارد بخش ازمون شوید,مشخصات خود به همراه عنوان شغل مورد نظرتان را وارد کرده و نام خود را در لیست متقاضیان ثبت کنیدتا بتوانید در ازمون شرکت کنید.

    در صورتیکه متقاضی ای هستید که از خارج از سازمان برای شرکت در ازمون اقدام کرده اید و نام کاربری ندارید روند ذکر شده توسط مسئول استخدام ان سازمان انجام خواهد شد.

    در صورتیکه مدیر سازمان یا مسئول استخدام کارکنان هستید با نام کاربری و رمز ورود خود وارد سیستم شوید و در صفحه ی اصلی برای ایجاد کاربر جدید (که می تواند فردی باشد که در ازمون کارکنان شرکت کرده و پذیرفته شده و عضو مجموعه شده است ) قسمت کاربر در بالای پنجره را انتخاب کرده و با پرکردن مشخصات ان و دادن نام کاربری و رمز ورود خاص و انتخاب گزینه ی ثبت امکان استفاده ی ان کاربر از سیستم را فراهم کنید.

    سپس می توانید قسمت لیست کارهای روزانه را انتخاب کرده و کارهایی را که لازم است در تاریخ و زمان خاصی انجام شود با انتخاب ان روز و ساعت بر روی تقویم کاری و نوشتن عنوان ان فعالیت در قسمت پایین تقویم به لیست کارهای روزانه اضافه کنید تا کاربر با ورود به صفحه ی اصلی ان را ببیند.

    همچنین می توانید به بخش طراحی سازمان رفته و سازمان جدیدی را طراحی کنید یا در قسمت طراحی بخش در این لینک بخشی را با عنوان مناسب و زیر بخش خاص ان برای سازمانتان ایجاد کنید.

    با ورود به قسمت طراحی شغل از صفحه ی اصلی هم به همین شکل می توانید شغلی را تعریف کرده و ان را به مشاغل شرکتتان اضافه کنید و در قسمت شرایط احراز در همین بخش شرایطی را که برای ان شغل در نظر است وارد کنید.

    حال برای برگزاری ازمون به قسمت طراحی ازمون از صفحه ی اصلی بروید و با توجه به شرایط احراز,سوالات مناسب با ان ها طرح کنید و با توجه به اولویت های شرایط احراز به هر کدام از جواب ها نمره ی مناسب بدهید و در نهایت با زدن گزینه ی اضافه ان ها را به سوالات ازمون اضافه کنید.

    سپس با انتخاب گزینه ی پیش نمایش ازمون صفحه ای شامل سوالات ازمون را مشاهده کرده و با زدن تایید ان را نهایی کنید.

    حال متقاضیان ان شغل باید به قسمت ازمون از پنجره اصلی بروند و به سوالات ازمون طراحی شده پاسخ دهند که با توجه به نمراتی که به هر کدام از جواب ها داده اند و زدن گزینه ی ثبت نمره ی کل ازمون (که می تواند از 100 نباشد) و نمراتشان که محاسبه شده را مشاهده کنند  و سپس نمره از 100 محاسبه می شود که کاربر می تواند ان را ببیند.

    پس از انجام این مراحل می توان به قسمت گزارشات از صفحه ی اصلی رفت تا  نتیجه ی نهایی ازمون را در نمودار مشاهده کرد.

Compatability by:
آخرین به روز رسانی سایت: سه شنبه, 22 اسفند 1391 - 00:26