دوشنبه 3 اردیبهشت 1397 | Monday 23 rd of April 2018 صفحه اصلی گروه الکترونیکی کامپیوتر
مقدمه

هزاران سال است که دیگر، دیدار وگفتگوی حضوری تنها براورنده نیاز انسان به ارتباط نیست و بشر همواره به دنبال سریع ترین راه برای برقراری ارتباط بوده است ، شبکه ها بر اساس همین تمایل انسان به برقراری ارتباط بنا نهاده شده اند.

ایمیل مبتنی بر وب یکی از مهمترین و پر استفاده ترین خدمات شبکه ارتباطی اینترنت محسوب می شود و قابلیت ارسال و دریافت هر نوع پیام اعم از متن و تصویر و ... را به شکل مبتنی بر وب دارد.

ایمیل مبتنی بر وب امکان ارتباط غیر همزمان را فراهم می سازد، به عبارت دیگر فرستنده هر وقت بخواهد پیام خود را ارسال می کند و گیرنده نیز هر وقت بخواهد می تواند پیام مورد نظر را بخواند، در واقع لازم نیست فرستنده و گیرنده پیام، ارتباط همزمان داشته باشند.

هدف از تهیه مستند فوق اشنایی هر چه بهتر کاربران در استفاده و به کارگیری راحت تر و خالی از مشکل سیستم می باشد.

در ادامه در فصل اول به معرفی سیستم ایمیل مبتنی بر وب و توضیح شرایط واقعی که سیستم برای ان نوشته شده است پرداخته می شود . در فصل دوم توضیحاتی در موردنحوه تحلیل برنامه بیان می شود ،هدف از ارائه این فصل توضیح امکانات و خصوصیات نرم افزار به شکل مهندسی و با استفاده از زبان مدلسازی UMLمی باشد. در فصل سوم به توضیح در مورد نحوه  طراحی پایگاه داده سیستم پرداخته می شود. در فصل چهارم به توضیح در مورد امکانات سیستم ایمیل مبتنی بر وب خواهیم پرداخت. و در نهایت چون در سیستم ایمیل مبتنی بر وب امنیت و کارائی نقش به سزایی را دارد در فصل پنجم به بیان این مبحث اختصاص داده شده است.

در پایان نحوه نصب و چگونگی راه اندازی سیستم ایمیل مبتنی بر وب در پیوست الف ضمیمه شده است.

Compatability by:
آخرین به روز رسانی سایت: سه شنبه, 22 اسفند 1391 - 00:26