چهارشنبه 1 اسفند 1397 | Wednesday 20 th of February 2019 صفحه اصلی گروه الکترونیکی کامپیوتر
3-13 مزایای عمده ی خط سیر پیشنهادی

با ساخت سامانه پیام رسانی بر پایه سخت افزار و نرم افزار COTS، و نیز ایجاد ملحقات لازم سامانه AMHSخواهیم توانست مزایا و نیز صرفه جویی هایی بشرح ذیل در هزینه ها داشته باشد :

ü     فن اوری مدرن و پیشرفته می تواند به مراتب بهتر از شکل سنتی کار یعنی راهکارهای X.400(دهه های 90 –1980) نیاز به کارکنان ماهر و کاربران متخصص را کاهش دهد .

ü     با بکارگیری Exchangeبعنوان کالای مرکزی ،  یک گلوگاه چند کاره در جهت سامانه ها و کاربران غیر X.400به یک باره مهیا می گردد . ( SMTP، MAPS، IMAP، POP3، HTTP، Lotus Notes، CCMail  ) .

ü     شرکت Microsoftتشکیلات اداره سامانه را خیلی ساده تهیه کرده است که بشکلی که قبلا" برای تشکیلات تجهیزاتی که توسط Microsoftساخته شده اند اشنا می باشد به این دلیل زمان اجرا و اموزش کاهش پیدا می کند .

ü     وجود سطح بالای کارایی ان هم بخاطر کاربرد نرم افزارهای صنعتی قدرتمند و Serverهای سخت افزاری قوی Intel. ( هم اینک نزدیک به 110 میلیون جایگاه MS Exchangeدر سراسر دنیا به فروش رفته است ) .

کارکردهای جانبی حاصله از بکاربردن مزیت های Outlookمثل روز نگاری ، کتاب ادرس ، جریان کاری و ... که با سامانه سنتی و قدیمی X.400بدست نمی اید .

ü     سخت افزار و اسباب سهل الوصول یدکی ان

ü     راهکارهای پیشرفته و مقرون به صرفه و با کارایی بالا

ü     هزینه ها و تعمیر و نگهداری فوق العاده پایین در سراسر سامانه

داشتن راهکار مؤثر برای به روز دراوردن در اینده

Compatability by:
آخرین به روز رسانی سایت: سه شنبه, 22 اسفند 1391 - 00:26