یکشنبه 25 آذر 1397 | Sunday 16 th of December 2018 صفحه اصلی گروه الکترونیکی کامپیوتر
پیوست2: اموزش چگونگی کاربا نرم افزار

برای استفاده از نرم افزار، ابتدا مدیرسیستم با نام کاربری و رمز عبور خود، وارد محیط نرم افزار شده ودرفیلدهای مربوط به قسمت مدیریت، اقدام به ثبت گروه وکاربران مربوطه می نماید.سپس درفیلددسترسی، مجوز لازم برای دستیابی کاربران به قسمت های مختلف نرم افزار، توسط مدیر داده می شود.

پس از این مرحله، کاربران گروه های اموزشی، با نام کاربری و رمز عبور متعلق به خود، وارد سیستم شده و اقدام به ثبت اطلاعات اولیه ی مربوط به دانشجویان، ازمایشگاه و کارگاه ها و نیروی انسانی می کنند.

حال حسابدار با توجه به اطلاعات ثبت شده ی گروه ها، اقدام به ثبت اعتبار تجهیزاتی و مصرفی دریافتی کرده و بدین ترتیب، تخصیص اعتبار به صورت خودکار بین گروه ها انجام می گیرد.

سپس گروه ها می توانند با توجه به مبلغ اعتبار تخصیص یافته، فاکتورهای خود را ثبت کنند و ازمیزان مصرف شده و باقیمانده ی اعتبار خود، اطلاع یابند.

حسابدار پس از ثبت فاکتور توسط گروه ها، بررسی های لازم را انجام داده واز لینک مربوطه،  اقدام به تایید فاکتورها می نماید.کلیه ی کاربران با توجه به سطح دسترسی وهمچنین نیاز خود، قادر به دیدن و چاپ انواع گزارشات مالی و اطلاعاتی، به صورت کلی وخلاصه می باشند.

Compatability by:
آخرین به روز رسانی سایت: سه شنبه, 22 اسفند 1391 - 00:26