دوشنبه 27 اسفند 1397 | Monday 18 th of March 2019 صفحه اصلی گروه الکترونیکی کامپیوتر
10 )ثبت نمرات ازمون ها

استاد می تواند برای هر ازمون تعریف شده در سیستم اقدام به ثبت نمرات کسب شده دانشجویان برای ازمون مورد نظر نماید. این امکان  از طریق لینک " ثبت نمرات ازمون ها " در اختیار استاد قرار می گیرد. با کلیک بر روی این گزینه صفحه زیر نمایش داده می شود.

همان طور که در تصویر مشاهده می شود ، با انتخاب یکی از دانشگاه ها ، لیستی از رشته های ثبت شده برای دانشگاه انتخابی در دسترس قرار می گیرد. با انتخاب هریک از رشته های فوق لیستی از دروس ان رشته در اختیار قرار می گیرد . حال با انتخاب هر یک از این دروس لیستی از ازمون های تعریف شده برای درس مورد نظر ارائه می گردد. با کلیک بر روی لینک انتخاب روبه روی هر ازمون صفحه زیر نمایش داده می شود .

در این صفحه مشخصات کانل ازمون در بالا قابل مشاهده است . در زیر نیز لیستی از دانشجویانی که در دانشگاه ، رشته و درس انتخابی در حال تحصیل می باشند نمایش داده می شود. در این لیست استاد می تواند نمره خام دانشجو را وارد نموده و سپس با کلیک بر روی دکمه " محاسبه " نمره موثر دانشجو با توجه به اطلاعات ثبت شده برای ازمون محاسبه شده و نمایش داده می شود. با کلیک بر روی دکمه تایید اطلاعات ثبت شده در سیستم ثبت نهایی شده و در دسترس استاد و دانشجویان قرار می گیرد

Compatability by:
آخرین به روز رسانی سایت: سه شنبه, 22 اسفند 1391 - 00:26