چهارشنبه 1 اسفند 1397 | Wednesday 20 th of February 2019 صفحه اصلی گروه الکترونیکی کامپیوتر
فصل دوم- جمع بندی و نتیجه گیری

عامل انسانی صاحب یک هوش و توانایی ویژه است که او را قادر می سازد تا هر دگرگونی در ظاهر را متوجه شود. به علاوه با ترکیب حواس بویایی، لامسه، چشایی شنوایی بشر قادر خواهد بود قضاوت های تقریبا کاملی داشته باشد حتی در شرایطی که انعطاف پذیری زیادی نیاز است. اما به هر حال عامل های انسانی محدودند به خستگی و فرسودگی و به خاطر این تاثیرها، استانداردهای بازرسی انها با گذشت زمان متفاوت و متناقض خواهد شد.

بازرسی اتوماتیک، سازگاری، دقت و سرعت بالا را در بازرسی را مطابق با تنظیمات استفاده کننده، تضمین می کند. هدف هر سیستمِ بازرسی اتوماتیک، رسیدن به سطح کاراییِ انسان است. با وجود مشکلات مربوط به انعطاف پذیریِ بازرسیِ محصول و بازرسیِ محیط، رسیدن به یک سطح بالا از هوشمندی در سیستم، قدرت خرید و فروش را بالا می برد.

با توجه به تنوع در ظاهر فیزیکی محصولات کشاورزی، اجرای عملی سیستم، حجم زیادی از اطلاعاتی که ناشی از اعمال متد شبکه های عصبی هستند، تولید می کند که نیاز به تست بیشتر برای تصدیق درستی انها دارد زیرا میزان درست نماییِ زیاد، از محصولات جدید، تاثیری در محدوده یادگیری شبکه که در خط بازرسی رخ می دهد ندارد. به علاوه نیاز به فراهم کردن سیستم های بازرسی با کارایی بالا اما قیمت کمتر، توجه بیشتر در تحقیقات اینده را می طلبد

Compatability by:
آخرین به روز رسانی سایت: سه شنبه, 22 اسفند 1391 - 00:26